Villa River Rose | +372 5650 9715 | info@riverrose.eu

Mida meie maja pakub?

Pakume aastaringset majutust ning vaba aja veetmise võimalust klientidele, kes otsivad rahulikku ja tervist turgutavat puhkust linnakärast ja rahvahulkadest eemal.

Majas on 6  12-21 m² tuba kahele või kolmele inimesele privaatse vannitoa/wc-ga.

Mõned toad on kahetasandelised, kus otse toast puidust treppredel viib pööningule välja ehitatud magamisruumi (2 voodikohta).   Majas on lisaks ka 45 m² seminariruum, mille ees asub  fuajee televiisori ja 2 diivaniga, 65 m² kaminaruum /söögiruum, elektrikerisega saun duši- ja riietusruumiga, 35 m² väliterrass.

Majas on WiFi, SAT TV, hea köök, viisakas ja professionaalne teenindus, personaali keelte oskus, erinevate rahvaste eripära tundmine.

Majutuse all on mõeldud toa kasutamist 24 tunni jooksul kella 14-st kuni järgmise päeva kella 12-ni.

Toitlustus

Hommikul pakume laia valikuga buffet lauda, kus on alati värsket enda kasvatatud juurviljad.
Lõuna- ja õhtusöök on ettetellimisel.

Pakume toitu, mille valmistamisel eelistame kohaliku värsket toorainet. Suvel-sügisel kasutame eranditult enda kasvatatud juurvilju ja rohelust. Menüü on kooskõlas kliendi sooviga ja meie võimalustega.

Meie söögikohas ei ole lubatud tarbida kaasa toodud toitu ja jooke. Klientidel kes soovivad ise valmistada toitu on võimalik rentida suvekööki ja grilli.

Saun

Sauna teenus sisaldab 3 tundi saunamõnude nautimist ühes kahest saunast:

 1. Maist oktoobrini on tellitav võlvlaega maakeldrisse ehitatud puukerisega maasaun, millest väljudes jõuab mõne meeti kaugusel voolava Navesti jõe kaldale ja sealt võib ujuvsillalt vette hüpata. Hinna sisse kuulub ka ehtne kaseviht ja saunalina.
 2. Oktoobrist maini on tellitav majas asuv kaasaegne elektrikerisega soome saun. Hinna sisse kuulub korralik leil, kahe dušisegistiga avara duširuumi kasutamine ja sauna lina.

Covid-19 info

Visit Pärnu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid. 

Hea tahte kokkuleppega liitunud teenusepakkuja juures võid olla kindel, et:

 • külastaja käitumisjuhis ja teave teenusepakkuja poolt kasutusele võetud Covid-19 viiruse leviku tõkestamise tegevuste kohta on kättesaadav;
 • kogu personal on teadlik viiruse leviku tõkestamise juhtistest ja järgib neid igapäevatöös;
 • siseruumide ventilatsioonisüsteem töötab nõuetekohaselt;
 • desovahendeid on piisavalt, need on kõikidele nähtavates kohtades kättesaadavad;
 • sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt;
 • personalil ja külastajatel palutakse vastavalt kehtivatele riiklikele regulatsioonidele kanda maski või alternatiivset isikukaitsevahendit;
 • tagatud vajaliku distantsi hoidmise võimalus nii omavahel kui teenindajatega;
 • haigustunnustega inimestel ei ole lubatud viibida avalikes ruumides ega teenindusalas;
 • haigustunnustega kliendi või töötajaga kokku puutunud inimesi teavitatakse kokkupuutest, avaldamata isikuandmeid;
 • osaleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse korraldatavatel COVID-19 leviku tõkestamist käsitlevatel veebiseminaridel.

Projekt

Projektiga rajame kinnistule päikesepaneelide süsteemi ja soetame elektrigeneraatori.   See rahuldab meie majutusasutuse aastase energia vajaduse, võimaldab suvekuudel päikesepaneelidega üle oma vajaduse toodetud energiat võrku edasi müüa kompenseerides sellega talvekuude elektrikulud ja kindlustada energiavarustust elektrikatkestuste puhul.

Projekti eesmärgiks on kasutades kaasaegset taastuvenergia allikat ja panustades rohelise energia kasutusele võtmisesse parandada Beaverland OÜ energia varustuse kindlust ja sõltumatust, saavutada elektrikulude kokkuhoid ja rakendada keskkonna hoidlikumat lahendust.Peale projekti elluviimist muutub meie majutusasutus rohelise elektrienergia nii tootjaks kui tarbijaks ja see avaldab positiivset mõju kogu keskkonnale otseselt ja kaudselt piirkonna mainele.               

Jürgen Weber
Jürgen Weber
10. juuli, 2020.
Kinnitatud
Sehr schöner Natururlaub Sehr gepflegte Räume und mit viel Liebe gestaltete Außenanlage. Man wird sehr freundlich vom Eigentümer-Ehepaar empfangen und verpflegt. Die Natur in der Umgebung ist überwältigend. Hoffen irgendwann wieder diese nette Unterkunft zu besuchen.
Marco
Marco
11. august, 2019.
Kinnitatud
Bella scoperta a due passi dal parco Struttura molto pulita, stanze adeguate e anche esse molto pulite (un po piccoli i letti), colazione abbondante e buona (prodotti vegetali dell'orto) Padroni di casa sempre disponibili Comoda, a pochi km dal parco di soomaa Consigliato
gabriel265
gabriel265
26. oktoober, 2015.
Kinnitatud
Nice place, the most I liked earth sauna and river. We stayed in lynx room. It was a nice room with a balcony and river view. The acceptance was great, the food was fresh and tasty. For leisure time there is an opportunity to take a bog hike or ride a horse. Also you can try canoeing.